Odcinek 173

W 173. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás ucieka z zakładu karnego, by zemścić się na Tomásie. Emisja 21 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 173

Esperanza i Tomás aranżują symulację porodu. Niestety nie przebiega ona tak jak założyli. Máximo, który miał przyjechać po nich, by następnie odwieźć do szpitala, spóźnia się z powodu problemów z uruchomieniem samochodu. W akcie desperacji kradnie samochód od sąsiada. Tomás pomaga mu uniknąć przykrych konsekwencji kradzieży.

Gilda wpada na pomysł zorganizowania “becikowego” dla Esperanzy. Angażuje do pomocy Clarę, Lolę i Nieves. Esperanza cieszy się z ogromu prezentów i spędza przyjemny czas w damskim gronie. Tymczasem Tomás udaje się do dzielnicy, by zawieźć datki dla mieszkańców. Marcos pomaga mu wypakować je z samochodu. Nicolás, który właśnie zbiegł z zakładu karnego, zaskakuje ich swoim powrotem i strzela do Tomása. Policja szybko zatrzymuje zbiega. Ranny Tomás zostaje zabrany karetką do szpitala. Osqui przychodzi do Esperanzy ze złą wiadomością…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. kate
  17 octubre, 2016 o 6:32 pm  - Responder

  już się zbliża koniec tej telki

 2. Megi
  17 octubre, 2016 o 11:31 pm  - Responder

  Wkoncu sie nie kończy ten serial. Asz nudne odcinki pokazują bez rewelacji….Olkusz

 3. Maria
  18 octubre, 2016 o 9:01 am  - Responder

  Czy ktoś się orientuje, co będzie leciało po “Mojej nadziei”? Bo nie jestem na bieżąco 🙂