Odcinek 166

W 166. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás mogą stracić dach nad głowa z winy Máxima. Emisja 12 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 166

Clara i Jorge zostają małżeństwem. Pedro i Lola zostawiają ich samych, żeby mogli bez skrępowania cieszyć się z nocy poślubnej. Dominga martwi się, że przyjdzie jej opuścić Buenos Aires razem z matką, przez co straci kontakt z Fede. Chłopak rozważa dołączenie do niej, gdy tylko skończy szkołę.

Policjant zjawia się w mieszkaniu Máxima z wezwaniem do sądu. Rozpętuje się burza, gdy wychodzi na jaw, że Máximo popadł w długi i jeśli ich nie spłaci, wszyscy wylądują na bruku. Winny postanawia wziąć odpowiedzialność za swój czyn, lecz sytuacja wymaga zaangażowania także pozostałych domowników.

Komisarz zostawia intrygujcy list dla Jorge w jego mieszkaniu. Eva zostaje przyjęta do klasztoru i wkłada habit. Tomás oznajmia domownikom, że mają tydzień na opuszczenie mieszkania. Eva pojawia się na rodzinnym zebraniu i zaskakuje wszystkich swoim ubiorem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze