Odcinek 161

W 161. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás spodziewają się dziecka. Emisja 5 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 161

Tomás wpada na pomysł, jak uratować klasztor Santa Rosa. Umawia się na spotkanie z siostrą Concepción, by opowiedzieć jej o projekcie zbudowania filii szkoły w dzielnicy, do której uczęszczałyby zamieszkałe w niej dzieci. Następnie, razem z siostrą Clarą, jedzie obejrzeć teren zaproponowany mu przez Marcosa. Osqui przerywa im, by prosić o pomoc dla ciężarnej sąsiadki, która zaczęła rodzić. Tomás odbiera poród przy asyście Clary, Osquiego i Marcosa. Esperanza dołącza do nich i wzrusza się na widok męża z dzieckiem.

Tomás dostrzega złe samopoczucie Esperanzy. Kiedy ona wyznaje mu, że wciąż odczuwa mdłości, sugeruje jej poddanie się badaniom, by wykluczyć nawrót choroby. Zmienia zdanie, gdy Esperanza zdradza mu, że spóźnia jej się okres. Oboje wracają do domu, by zrobić test ciążowy. Z początku zniechęcają się na myśl, że to fałszywy alarm, lecz zmieniają zdanie, gdy test daje wynik pozytywny.

Eva i Gilda organizują w mieszkaniu Máxima wyprzedaż niepotrzebnych ubrań, zarówno swoich jak i Máxima oraz Gata. Wpadają w tarapaty, gdy rzekomi klienci, których wpuszczają do mieszkania, okazują się rabusiami.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    5 octubre, 2016 o 5:49 pm  - Responder

    odebrał poród i nawet rąk nie ubrudził.przesadzili