Odcinek 158

W 158. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás otrzymują najwyższy wyraz wdzięczniści od sąsiadów. Emisja 30 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 158

Napięcie sięga zenitu w domie Ortizów. Eva naskakuje na Gildę, gdy ta ćwiczy przy głośnej muzyce. Esperanza wtrąca się do sporu. Tomás ma już dość rwetesu i wychodzi z domu bez śniadania. Umawia się z Esperanzą na późniejsze spotkanie.

Concepción oznajmia Clarze, że prawdopodobnie klasztor będzie musiał zamknąć swoje drzwi z powodu braku dyrekcji i organizacji. Clara czuje się odpowiedzialna za tę sytuację, bo odsunęła się od spraw klasztoru właśnie wtedy, gdy została mianowana do zajęcia kierowniczego stanowiska. Zasięga w tej sprawie porady Tomása.

Leticia zamierza wyjechać do Mar del Plata z Domingą nawet wbrew jej woli, co staje się powodem kłótni. Jorge próbuje interweniować, lecz Leticia nie pozwala mu wtrącać się do sprawy. Lola, Pedro i Fede spotykają się z Juanjo. Ten proponuje im nagranie solowych płyt, by każde z nich mogło rozpocząć własną karierę. Gato i Máximo znów mają problemy z Gildą i Evą, albowiem te odkryły, że dali się uwieść kobietom, które ich okradły. Mieszkańcy miasteczka postanawiają odwdzięczyć się za pomoc Esperanzie i Tomásowi, nazywając dzielnicę ich imionami.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze