Odcinek 153

W 153. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás oznajmia Esperanzie, że pobierają się następnego dnia. Emisja 23 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 153

Esperanza wraca do klasztoru cała i zdrowa. Wszyscy cieszą się z tego, że została odnaleziona. Jorge i Tomás namawiają ją do odpoczynku, by doszła do siebie po tym, jak przez kilka dni była odurzana narkotykami. Máximo składa bratu gratulacje z powodu udanej akcji ratunkowej.

Máximo i Gato postanawiają wznowić współpracę z Los Solaris i doprowadzają do podpisania kontraktu na wspólny występ zespołu z Eseranzą. Gilda dowiaduje się o porwaniu Esperanzy i biegnie do klasztoru, by zobaczyć się z przyjaciółką. Spotyka Gata, który próbuje wykorzystać okazję do ocieplenia łączących ich relacji, ale ona prosi go o więcej czasu.

Lautaro składa wizytę Nicolásowi. Ten nazywa go zdrajcą i zmusza do wyjścia. Esperanza i Tomás nie chcą odkładac ślubu na później. Biskup wyznacza datę ceremonii na następny dzień. Tomás przekazuje nowinę Esperanzie, która przyjmuje ją z wielką radością.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze