Odcinek 150

W 150. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás porywa Esperanzę i dzwoni do Tomása. Emisja 20 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 150

Esperanza i Clara odpoczywają w hotelu przed ceremonią ślubu. Dziewczyna otrzymuje bukiet kwiatów i mylnie sądzi, że to prezent od Tomása. Jorge dołącza do nich w południe i zabiera je na obiad, po którym wznoszą toast za pomyślną przyszłość.

Siostra Genoveva przeczuwa coś niedobrego i naciska na Pilar, żeby przepowiedziała jej, co może się zdarzyć. Juana jest podekscytowana faktem, że została druhną Esperanzy. Eva natomiast reaguje złością na podniecenie wszystkich z powodu ślubu Esperanzy z Tomásem.

Beatriz przychodzi do hotelu, żeby umalować Esperanzę i Clarę. Na miejscu dowiaduje się, że panna młoda pojechała złożyć kwiaty na grobie Blanki i dotąd nie wróciła. Brak wieści o Esperanzie zaczyna niepokoić Clarę, która zawiadamia Jorge i Tomása. Obaj jadą na cmentarz w poszukiwaniu dziewczyny. Na miejscu znajdują porzucony telefon Esperanzy, który zaczyna dzwonić. Tomás odbiera połączenie i słyszy głos Nicolása, który pyta go, co się czuje, gdy panna młoda opuszcza pana młodego w dniu ślubu.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze