Odcinek 149

W 149. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás zwodzi policję, by przygotować zemstę na Tomásie. Emisja 19 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 149

Lautaro wyznaje Esperanzie, że Nicolás jest winny śmierci jej matki. Dziewczyna źle przyjmuje tę wiadomość. Pragnie sama rozprawić się z Nicolásem, lecz Tomás ją powstrzymuje oraz przekonuje do zaufania wymiarowi sprawiedliwości.

Genoveva zatrzymuje Lautara w klasztorze, żeby Jorge mógł go przesłuchać. Esperanza jest smutna i zaniepokojona sytuacją. Clara trwa przy niej i próbuje wesprzeć ją na duchu. Jorge odkrywa, że Nicolás opuścił kraj. Tak naprawdę jednak Nicolás namówił znajomego do posłużenia się jego paszportem i wyjazdu z Argentyny, by zgubić trop policji.

Gilda czuje się skołowana z powodu problemów z Gatem i Máximem. Pragnie zniknąć na kilka dni, by poukładać swoje myśli. Gato nie jest zadowolony z tej decyzji i zwraca się z pretensjami do Máxima. W ten sposób Eva zdobywa dowód niewierności narzeczonego. Esperanza i Tomás nie zamierzają rezygnować ze ślubu z powodu trwającego śledztwa. Nie podejrzewają jednak, że Nicolás krąży wokół nich jak ćma wokół płomienia i przymierza się do kolejnego ataku.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze