Odcinek 146

W 146. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás wykupuje bilety na show Esperanzy, żeby się do niej zbliżyć. Emisja 14 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 146

Máximo wpada na pomysł zorganizowana ekskluzywnego show z udziałem Los Solaris i Esperanzy, by odzyskać stracone pieniądze. Esperanza zgadza się wziąć w nim udział za plecami Tomása, który zabronił jej opuszczania klasztoru do czasu schwytania Nicolása przez policję.

Tomás prowadzi własne śledztwo w sprawie La Merced. Máximo uważa, że ktoś próbował zaszkodzić ich interes poprzez użycie toksycznych substancji, które zaszkodziły wielu mieszkańcom miasteczka. Nicolás podstępem ściąga Jorge i Ibarrę do szopy, gdzie czeka nich wynajęty przez niego zbir. Mężczyzna próbuje zabić Jorge, oddając w jego stronę strzał z broni, ale udaje mu się jedynie drasnąć go w ramię.

Tomás, Jorge i Clara dowiadują się o występie Esperanzy i jadą do niej. Na miejscu odkrywają, że Nicolás nabył większą część biletów na koncert, żeby zbliżyć się do dziewczyny. Tomás naskakuje na niego na oczach gapiów.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze