Odcinek 145

W 145. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás podstępem zwabia Esperanzę, żeby ją porwać. Emisja 13 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 145

Máximo namawia Gata do gry w pokera za pieniądze zarobione dzięki fankom Los Solaris. Razem udają się w miejsce polecone im przez Fede, szczycącego się umiejętnościami pokerowymi. Dochodzi do incydentu, po któym muszą opuścić lokal. Kiedy idą odebrać pieniądze, dowiadują się, że zostali oszukani.

Nicolás nalega na spotkanie z Esperanzą, co udaje mu się przy drugim podejściu. Umawia się z nią w barze pod pretekstem podarowania jej podróży poślubnej. Dziewczyna nie podejrzewa, że niedoszły mąż planuje ją porwać. Ibarra uprzedza Tomása o dawnych interesach rodziny Nicolása z jego rodziną, zaś przy okazji wspomina mu o spotkaniu Esperanzy z Nicolásem. Jorge mobilizuje służby policyjne.

Lautaro rezygnuje z udziału w planowanym porwaniu oraz uprzedza Nicolása o tym, że jest poszukiwany przez policję. Nieświadoma niczego Esperanza wraca do klasztoru, gdzie czekają na nią Jorge, Tomás i Clara, zagniewani na nią za to, że naraziła własne życie, zgadzając się na spotkanie z Nicolásem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze