Odcinek 143

W 143. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás tuszuje dowody, które odkrył Tomás. Emisja 9 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 143

Tomás znajduje pośród rzeczy Nicolása wszystkie listy napisane przez siebie i Esperanzę. Szokuje go również tablica z ich zdjęciami. Natychmiast donosi o swoim odkryciu Esperanzie i Jorge. Jednakże kiedy wracają do domu Nicolása wszystkie dowody znikają. Tomás kontaktuje się z biskupem w celu zdemaskowania arcybiskupa, który działał w zmowie z Nicolásem i przekazywał mu jego korespondencję z Esperanzą. Ten odradza mu narażenie się arcybiskupowi, jeśli zależy mu na szybkim wystąpieniu z zakonu.

Nicolás kontynuuje swój plan. Udaje się do klasztoru pod pretekstem zobaczenia się z Esperanzą. Na jego widok Tomásowi puszczają nerwy. Rzuca się na niego i siłą wyrzuca za drzwi. Zakonnice są zdumione agresywnym zachowaniem Tomása. Nicolás próbuje sprowokować Tomása, żeby go uderzył, ale on nie daje mu tej satysfakcji. Postanawia jednak zrobić użytek z incydentu. Kieruje się na posterunek policji z poobijaną twarzą i składa skargę na Tomása.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Kate
    6 septiembre, 2016 o 8:51 am  - Responder

    Ale dupek z tego Nikolasa nie znosze takich facetów

  2. Edyta
    6 septiembre, 2016 o 11:29 am  - Responder

    To tylko serial 😉