Odcinek 140

W 140. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza ucieka sprzed ołtarza. Tomás zabiera ją do domku na wieś. Emisja 6 września o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 140

Pedro przekonuje Lolę, że nie może bez niej żyć. Dziewczyna ostatecznie przyznaje, że pragnie tego samego. Esperanza i Nicolás stają przed ołtarzem. Sytuacja robi się napięta. Tomás prawie kazanie, które daje Esperanzie do myślenia. Gdy zauważa, że ta trzyma jego różaniec, zdaje sobie sprawę, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Celowo wywiera presję na Esperanzie, żeby zmotywować ją do podjęcia właściwej decyzji. Esperanza nie odpowiada na pytanie o chęć zawarcia związku małżeńskiego z Nicolásem i wybiera z kościoła. Tomás ściąga koloratkę i wybiega za nią. Gato wręcza im klucze do swojego samochodu, żeby mogli uciec. Nicolásowi nie udaje się ich zatrzymać.

Jorge i Clara są zaskoczeni zajściem z kościoła, lecz uważają, że stało się dobrze. Esperanza i Tomás zaszywają się w domku na wsi, gdzie także komentują zdarzenie. Esperanza pragnie wrócić, żeby rozwmówić się z Nicolásem i zamknąć ten rozdział w swoim życiu. Dręczą ją wyrzuty sumienia po tym, jak porzuciła go przed ołtarzem.

Gato usiłuje przekonać Gildę, że powinni dać sobie kolejną szansę, ale ona obawia się kolejnego zawodu i odmawia. Esperanza przychodzi do Nicolása. Ten myśli, że dziewczyna żałuje swojej decyzji i wezmą ślub, ale ona go rozczarowuje. Do ich rozmowy wtrąca się Tomás…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze