Odcinek 138

W 138. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Gilda i Gato podstępem ściągają Esperanzę i Tomása do dyskoteki. Emisja 2 września o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 138

Gilda i Gato dowiadują się od Máxima o powrocie Tomása. Decydują się natychmiast podjąć próbę pojednania księdza z Esperanzą. Gilda biegnie do niej, podczas gdy Gato szuka Tomása. Zakonnice organizują wieczór panieński dla Esperanzy. Gilda wyciąga ją z nudnego przyjęcia i zabiera do dyskoteki. Gato tymczasem przekonuje Tomása do spędzenia ostatniego wieczoru przed wylotem do Rzymu poza domem.

Tomás ponownie składa wizytę Nicolásowi, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób zjednał sobie Esperanzę i sprawił, że ta zapomniała o wszystkim, co z nim przeżyła. Podejrzewa, że jego przyjaciel uciekł się do podstępu.

Esperanza i Tomás spotykają się na dyskotece. On chce porozmawiać z nią na temat ostatniego listu, ale ona nie potrafi udzielić mu racjonalnej odpowiedzi. Pedro wyjaśnia Loli, że tak naprawdę nic go nie łączy z Domingą i jedynie udają parę przed kamerami. Lola wierzy mu, ale nalega, by zakończył farsę podczas kolejnego nagrania programu. Gilda nakrywa Gata na pocałunku z Faustiną i odchodzi obrażona. Tomás prosi Esperanzę, żeby wyjaśniła mu, dlaczego nie wygląda na osobę szczęśliwą.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ola
    29 agosto, 2016 o 1:30 pm  - Responder

    a będą dalsze streszczenia to z góry dziękuje