Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 137

W 137. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás unika rozmowy z Esperanzą na temat jej ślubu z Nicolásem. Emisja 1 września o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 137

Joaquín namawia Tomása, żeby nie wtrącał się do życia Esperanzy i pozwolił jej ułożyć sobie życie z Nicolásem. Clara zdaje sobie sprawę z tego, że Esperanza nie kocha Nicolása oraz że dręczą ją wątpliwości przed ślubem. Ponieważ dziewczyna wszystkiego się wypiera, namawia Jorge do porozmawiania z ich córką.

Esperanza i Tomás spotykają się przypadkiem. On składa jej gratulacje z powodu ślubu oraz oznajmia swój wyjazd do Rzymu na kilka dni. Clara przychodzi do Tomása, żeby przekonać go do odbycia szczerej rozmowy z Esperanzą, jednak on woli zachować dystans. Postanawia natomiast złożyć wizytę Nicolásowi. Zjawia się w jego domu właśnie wtedy, gdy ten przegląda jego korespondencję z Esperanzą.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze