Odcinek 136

W 136. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás przechwytuje listy Esperanzy i Tomása. Doprowadza do rozstania. Emisja 31 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 136

Esperanza jest smutna z powodu wyjazdu Tomása do Amazonii. Wpada na pomysł przyłączenia się do niego, lecz Clara jej na to nie pozwala. Tomás dociera do puszczy, gdzie jest witany przez Benjamína, lekarza wyprawy. Kiedy dociera do niego, że w okolicy nie ma zasięgu, martwi się, że nie będzie mógł zadzwonić do Esperanzy.

Piętnaście dni później Tomás pisze list to Esperanzy. Arcybiskup przechwytuje go i rozkazuje Nicolásowi przepisać go tak, by doprowadzić do definitywnego zakończenia romansu księdza z nowicjuszką. W ten sposób Esperanza nie dowiaduję się prawdy o tym, że Tomás zachorował na malarię i otarł się od śmierć. Zmęczona wyczekiwaniem na ukochanego po kilku miesiąc postanawia z niego zrezygnować. Tomás tymczasem pragnie czym prędzej wrócić do zdrowia, by polecieć do Buenos Aires i porozmawiać z nią w cztery oczy.

Nicolás wykorzystuje rozłąkę Esperanzy z Tomásem, żeby zbliżyć się do niej. Máximo i Gato odnawiają Zitora i lansują ją jako nową firmę muzyczną. Rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Concepción ogłasza podczas inauguracyjnej gali, że szkoła nie będzie już częścią klasztoru, zaś Jorge został jej nowym dyrektorem. Tomás odzyskuje siły i, dzięki pomocy Benjamína, wraca do Buenos Aires. Jest zdeterminowany, by niezwłocznie zobaczyć się z Esperanzą. W rozmowie z Joaquínem zdradza, że postanowił zrzucić sutannę, żeby wziąć ślub z ukochana kobietą. Ten uświadamia go, że się spóźnił, bo Esperanza zdążyła zaręczyć się z Nicolásem i nazajutrz staną przed ołtarzem…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze