Odcinek 135

W 135. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza niepokoi się brakiem wieści od Tomása. Emisja 30 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 135

Gilda złości się na Faustinę, ponieważ ta kręci się wokół Gata. Clara raduje się z nawiązania bliższej relacji z córką. Cierpliwie trwa przy Esperanzie i pociesza ją, gdy cierpi z braku wieści od Tomása oraz niepokoi się plotką o wysłaniu go z misją do Brazylii, do pomocy ludności zarażonej malarią.

Z powodu przygnębienia Esperanza odmawia uczestnictwa w programie reality. Nikomu nie udaje się namówić jej do występu przed kamerami. Grozi jej dyskwalifikacja. W końcu Clara przekonuje córkę, by wzięła udział ze względu na dzieci. Esperanza zdobywa wysoki wynik w głosowaniu publiczności i wygrywa program. Nicolás pojawia się w studio nagraniowym, by wykorzystać okazję i wprowadzić w życie swój plan zemsty.

W nocy Tomás kontaktuje się Esperanzą. Potwierdza jej doniesienia o wyjeździe do Brazlii oraz gratuluje zwycięstwa w programie telewizyjnym. Na pożegnanie oboje obiecują sobie, że porozmawiają następnego dnia. Z winy Leticii Lola zostaje przydzielona do rodziny zastępczej. Clara i Jorge postanawiają interweniować jej sprawie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Kate
  30 agosto, 2016 o 10:23 am  - Responder

  Ale z tej Leticii wredne babsko wiedzialam ze ona od poczatku mi sie nie podobala z tego powodu ze jorge ja nie wybral msci sie na niewinnej dziewcyznie nie znosze takich kobiet

  • PauLina
   30 agosto, 2016 o 5:14 pm  - Responder

   masz rację. Takie działania nie wyjdą jej na dobre, oby za to zapłaciła

 2. Ana
  31 agosto, 2016 o 1:25 am  - Responder

  Macie racje, też tak myślę.