Odcinek 134

W 134. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Clara otrzymuje przebaczenie Esperanzy. Emisja 29 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 134

Nicolás zastaje Esperanzę zalaną łzami, gdyż spóźniła się na samolot, którym Tomás odleciał do Rzymu. Wykorzystuje okazję, by zbliżyć się do niej i odwozi ją do klasztoru. Joaquín wręcza dziewczynie list napisany przez Tomása, w którym ten obiecuje jej, że zawsze będzie blisko niej.

Clara i Jorge przysięgają sobie, że spróbują być razem. Leticia próbuje nastawić Jorge przeciwko Clarze, wmawiając mu, że wiąże się ze złą osobą, jednak on jej nie słucha. Gato prosi Gildę o rękę. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny pomimo początkowego zwątpienia.

Tomás dzwoni do Esperanzy z Rzymu. Obiecują sobie, że będą utrzymywać kontakt na odległość. Eva zdobywa wsparcie finansowe Faustiny przy występach w reality. Wpada w zdumienie, gdy okazuje się, że jej przyjaciółka i Gato dobrze się znają. Clara wraca do klasztoru, żeby zaopiekować się Esperanzą. Concepción udziela im obu schronienia. Esperanza wyznaje matce, że bardzo jej potrzebuje. Pokazuje jej listy znalezione w domu na wsi, z których dowiedziała się, że była pożądanym dzieckiem. Na koniec prosi matkę o przebaczenie za to, że pochopnie ją osądziła.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze