Odcinek 132

W 132. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás sporządza list rezygnacyjny do arcybiskupa. Emisja 25 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 132

Tomás odzyskuje pamięć po nocy spędzonej z Esperanzą. Ku zaskoczeniu dziewczyny, biskup postanawia zrzucić sutannę. Namawia ją do powrotu, by mógł uregulować swoją sytuację, co pozwolić im cieszyć się łączącym ich uczuciem.

Clara spędza noc w klasztorze dzięki Beatriz, która nadstawia za nią karku przed Genovevą. Jorge szuka sposobu na przekonanie Clary do zamieszkania w jego domu, lecz ona odrzuca jego zaproszenie. Tomás sporządza list rezygnacyjny. Esperanza prosi go, żeby dobrze przemyślał swoją decyzję, zanim przystąpi do działania, ale on zdaje się być zdecydowany. Składa wizytę arcybiskupowi, podobnie jak Máximo i Gato, którym zależy na tym, by kroczył dalej ścieżką kapłańską, która powiodłaby go do Rzymu.

W końcu Tomásowi udaje się porozmawiać z arcybiskupem na osobności. Ten z nietęgą miną przyjmuje jego rezygnację. Spotkanie przerywa im Esperanza, która raz jeszcze namawia Tomása do przemyślenia decyzji i nierezygnowania z szansy wyjazdu za granicę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze