Odcinek 130

W 130. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás i Esperanza planują wspólny wyjazd. Nicolás widzi ich razem. Emisja 23 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 130

Tomás traci pamięć wskutek uderzenia. Lekarz radzi o zachowanie ostrożności w trakcie rozmowy z pacjentem i niezdradzanie mu żadnych szczegółów, by sam mógł odzyskać wspomnienia. Tomás nie pamięta niczego, nawet tego, że jest biskupem, dlatego nie potrafi opanować zauroczenia Esperanzą.

Esperanza wraz z zakonnicami z klasztoru witają kardynała Livorno. Tomás ucieka z mieszkania, w którym miał odpoczywać, by usłyszeć, jak śpiewa Esperanza. Natyka się na Nicolása, który wmawia mu, że łączy ich wielka przyjaźń. Po zakończonym występie Esperanza zbiega ze sceny po Tomása i stara się ukryć go przed kardynałem.

Tomás proponuje Esperanzie wspólny wyjazd, podczas którego będzie mógł dojść do siebie. Ona prosi o pomoc Jorge, który wręcza jej klucze do domu swoich rodziców. Tomás i Esperanza szykują się do podróży. Nicolás widzi, jak całują się w samochodzie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    23 agosto, 2016 o 5:38 pm  - Responder

    super smieszny odcinek,Tomas ciacho w normalnym ubraniu,espi sliczna w tej czarnej sukience,kocham ich

  2. ania
    23 agosto, 2016 o 5:40 pm  - Responder

    i jak on ja caluje…ach i ten jego usmiech