Odcinek 129

W 129. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Lola wpada w tarapaty. Tomás zostaje uderzony w głowę. Emisja 22 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 129

Esperanza dociera do studia telewizyjnego, by zastąpić Lolę w ostatniej części programu reality. Swoim występem udaje jej się zremisować z Evą, zaś dzięki głosowaniu publiczności zostaje zwyciężczynią odcinka. Gilda zabiera Esperanzę na wieś, gdzie rzekomo mieści się spa. Tak trafiają do domku, gdzie czeka na nie Nicolás.

Osqui złości się na Lolę za to, że nie staje w obronie mieszkańców dzielnicy. Razem z koleżkami napadają na dom Sáncheza, by w ten sposób wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę, i zostają zatrzymani przez policję. Lola próbuje zebrać ludzi gotowych pomóc jej bratu, lecz sama popada w tarapaty.

Biskup oraz arcybiskup proszą Tomása o nienaganne zachowanie przed kardynałem, który przybędzie, by ocenić jego szansę na wyjazd do Rzymu. Kiedy Tomás dowiaduje się o zatrzymaniu Osquiego oraz problemie Loli, przeciwko której zwrócili się ludzie z dzielnicy, wzywa na pomoc Esperanzę. Następnie kieruje się do Loli. Udaje mu się uratować dziewczynę. Pojawia się Esperanza i ponawia swoje podejrzenie, co do nadludzkich zdolności Tomása. Chwilę później zamaskowany mężczyzna – którym jest Lautaro, działający z polecenia Nicolása – zachodzi Tomása od tyłu i uderza go w głowę, doprowadzając do utraty przytomności.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. nattka801
    17 agosto, 2016 o 7:12 pm  - Responder

    Nie mg doczekać się tego odcinka ;33 <33