Odcinek 127

W 127. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza rehabilituje się przed Tomásem i przynosi mu tort. Emisja 18 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 127

Esperanza zostaje na noc w domu Jorge. Rano spędza przyjemnie czas podczas wspólnego śniadania z ojcem i przyrodnim bratem. Kiedy pojawia się tam Clara, postanawia odejść. Wraca do klasztoru po swoje rzeczy, gdzie natyka się na Tomása. Biskup próbuje wypytać ją o jej plany, lecz ona niczego mu nie zdradza. Odrzuca również zaproszenie na przyjęcie urodzinowe. Składa mu jedynie niedbale życzenia pomyślności. Nicolás zabiera ją samochodem do domu Gildy. Na miejscu dziewczyna zaczyna zastanawiać się, czy zachowała się właściwie wobec Tomása.

Arcybiskup spotyka się z Nicolásem, by zaoferować mu swoją pomoc w odsunięciu Tomása od Esperanzy. Tymczasem Tomás zdobywa adres Nicolása i składa mu niezapowiedzianą wizytę, by wypytać o Esperanzę. Jednakże ten nie chce mu niczego powiedzieć. Wieczorem Esperanza sama przychodzi do Tomása z urodzinowym tortem. Clara i Jorge rozmawiają przy kawie. Zakonnica rozlewa ją na ubranie i Jorge wręcza jej swoją koszulę. Zostają nakryci razem przez Alicię.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze