Odcinek 126

W 126. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza gniewa się na Tomása. Nicolás nie porzuca planu zemsty. Emisja 17 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 126

Esperanza jest rozczarowana brakiem zaufania Tomása. Pragnie odsunąć się od wszystkich i wszystkiego, łącznie z porzuceniem nowicjatu. Jorge oferuje jej kąt w swoim domu, lecz ona, dla własnej wygody, woli zatrzymać się u Gildy. Prosi dziewczynę, by nie zdradzała nikomu jej aktualnego miejsca pobytu. Jednakże ta wygaduje się przed Gatem, a wiadomość w błyskawicznym tempie dociera do Tomása.

Clara wyznaje Jorge, że zawsze chciała z nim być. Pedro próbuje zbliżyć się matki, lecz nowina o jego przyrodniej siostrze wytrąca kobietę z równowagi i staje się przyczyną ich kolejnej kłótni. Chłopak nie ma ochoty tłumaczyć się przed matką i odsyła ją do ojca.

Nicolás planuje wykorzystać kłopoty Esperanzy, by ją zdobyć. Jednocześnie kontynuuje powzięty plan pomszczenia rodziców. I chociaż winnym jest ojciec Tomása i Maxima, uważa za słuszne odegranie się na Tomásie. Zakonnice świętują dzień matki śpiewem i dobrym jedzeniem. Tomás przychodzi do Esperanzy, ale ona nie chce z nim rozmawiać. Jest zaskoczony, gdy chwilę później pojawia się Nicolás.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Gosia
  17 agosto, 2016 o 10:50 am  - Responder

  Już czekam z zniecierpliwieniem na dzisiejszy odcinek. :-* 🙂

 2. GM
  17 agosto, 2016 o 6:02 pm  - Responder

  Esperanza jest zła na Tomasa bo jej nie powiedział o Clarze.A Esperanza to niby święta…cały czas go okłamywała i oszukiwała . Mówiła ,że Tomas ją zamienił na Nicolasa a potem na jego nową sekretarkę, a on co? Zamieniła go na Nicolasa, wie, że Tomas też cierpi widząc ją z Nico .Tomas nigdy jej nie okłamywał ani nie romansował z kimś tam. A ona? Najpierw Maximo a później Nicolas …
  Moim zdaniem Esperanza za dużo oczekuje od Tomasa ,myśli że jak ona go kocha i cierpi to on odrazu rzuci dla niej sutanne. Esperanza mnie strasznie irytuje.

 3. justa
  17 agosto, 2016 o 9:12 pm  - Responder

  Fajne będą odcinki dalsze i ciekawsze jak Esperanza będzie wychodzić za Nicolasa a udzielać im będzie ślubu Tomas i oboje uciekną do domku Jorge i tam spędzą upojną noc i jej się oświadczy i jak też Nicolas porwie Esperanza a Jorge i Tomas ją uratują Ewa z Gatem i Maximem przebiorą się za księdza a ona za zakonnicę jak się pobierze Tomas i Esperanza to najpierw urodzi blizniaczki a potem bliźniaki 3 ale najpierw Tomas musi stracić pamięć i wyjechać do rzymu a Esperanza będzie załamana i Nico ją będzie pocieszał i zgodzi się wyjść za niego ale Tomas wruci i będzie im udzielał ślubu do którego nie dojdzie a i Esperanza dowie się że Nico jest tym sprawcom co zabił jej Mamę to będom dopiero odcinki