Odcinek 124

W 124. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Pedro dowiaduje się, że ma siostrę. Tomás całuje Esperanzę. Emisja 15 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 124

Esperanza próbuje dojść do siebie po chorobie oraz pogodzić się z prawdą o swoim pochodzeniu. Gniewa się na siostrę Clarę i Concepción za to, że tak długo milczały. Jorge przyznaje się Pedrowi, że Esperanza jest jego córką. Pedro źle przyjmuje wiadomość, albowiem zbyt wiele zmian nastąpiło ostatnio w jego życiu.

Nicolás pomaga Esperanzie w przygotowaniach do egzaminu do nowicjatu. Tomás przyłapuje ich razem i jest zazdrosny. Siostra Genoveva i ksiądz Fortunato planują pokrzyżować plany Esperanzy. Clara dowiaduje się o ich konspiracji i natychmiast chce rozmówić się z Genovevą. Esperanza powstrzymuje ją, gdyż uważa, że nie potrzebuje jej pomocy.

Jorge po raz pierwszy otwarcie wyznaje Clarze, co do niej czuje. Po dwudziestu latach para znów się całuje, czego świadkiem jest Leticia. Esperanza ucieka z klasztoru, gdyż jest nie potrafi poukładać sobie myśli. Tomás biegnie za nią i namawia do spojrzenia na świat z innej perspektywy. By ją pocieszyć obiecuje, że nigdy jej nie opuści. Ulega przy tym pokusie i całuje ją.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Gosia
    15 agosto, 2016 o 10:59 am  - Responder

    Wow, syper, już czekam na dzisiejszy odcinek. :-* =-O