Odcinek 122

W 122. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza dowiaduje się, że Clara jest jej biologiczną matką. Emisja 11 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 122

Esperanza wciąż czuje się osłabiona, lecz nie rezygnuje z udziału w reality. Podczas występu daje z siebie wszystko i odnosi kolejne zwycięstwo. Siostra Clara wraca do klasztoru zdecydowana rozmówić się z Esperanzą. Tomás zobowiązuje się, że przyprowadzi jej córkę, żeby mogła wyznać jej prawdę, zanim znów zmieni zdanie.

Esperanza wraca z Tomásem do klasztoru, nieświadoma tego, co ją czeka. Bez wahania zgadza się wysłuchać zwierzeń siostry Clary. Ta zbiera się na odwagę i wyjawia nowicjuszce, że jest jej biologiczną matką. Esperanza doznaje szoku i traci przytomność.

Máximo opuszcza areszt dzięki Tomásowi, który poprosił arcybiskupa o wpłacenie kaucji za jego wolność. Postanawia pozbyć się obciążających go dowodów i w tajemnicy przed wszystkimi zniknąć na jakiś czas. Dominga debiutuje w reality. Podczas pierwszego programu sama opowiada swoją historię przed kamerami, żeby nie spotkał jej ten sam los co Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    10 agosto, 2016 o 7:29 pm  - Responder

    w koncu przymulona clara jej powie