Odcinek 121

W 121. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Clara opuszcza klasztor. Esperanza poznaje nową sekretarkę Tomása. Emisja 10 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 121

Esperanza ma wysoką gorączkę i majaczy o Tomásie. Diana i Nieves nie potrafią jej uspokoić. Concepción postanawia osobiście zająć się Esperanzą. Diana tymczasem zawiadamia Tomása. Ten natychmiast biegnie do chorej, zapominając o zabraniu krzyża. Concepción znajduje przedmiot i zwraca go właścicielowi, prosząc by odsunął się od Esperanzy oraz trwał w swojej wierze i pozwolił nowicjuszce także się w niej odnaleźć.

Gilda wyjaśnia Totiemu, że wykorzystała go, żeby wzbudzić zazdrość Gata. Toti postanawia zdradzić Gatowi jej prawdziwe intencje. Tomás zwraca się z pretensjami do Máxima o wszystkie dyspozycje, które zatwierdził za jego plecami oraz grozi mu, że skończy za kratkami. Juana błaga Tomása, żeby nie występował przeciwko bratu. On wyjaśnia jej, co planuje zrobić. Máximo zaczyna panikować. Szykuje się do ucieczki, gdy zjawia się policja z nakazem zatrzymania.

Jorge i Pedro spotykają się z Sergiem i Alicią, by wspólnie odczytać wyniki badania DNA. Te wykazują, że biologicznym ojcem chłopaka jest Sergio. Esperanza powoli wraca do zdrowia. Znajduje list pozostawiony przez siostrę Clarę, w którym zakonnica pisze, że odeszła z klasztoru, żeby przemyśleć kilka spraw oraz prosi ją o rozmowę po swoim powrocie. Zaintrygowana sekretami siostry Clary nowicjuszka próbuje pociągnąć za język Concepción. Ponieważ ona nie chce jej niczego zdradzić, zwraca się z tą samą prośbą do Tomása. Ten z kolei zasłania się obowiązującą go tajemnicą spowiedzi. Ich rozmowę przerywa niespodziewanie pojawienie się Inés, nowej sekretarki księdza Tomása.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ola
  5 agosto, 2016 o 6:23 pm  - Responder

  na tym odcinku 121 są różne zdjęcia dwa które jest prawidłowe zdjęcie

  • Ana
   10 agosto, 2016 o 12:11 am  - Responder

   Chyba to gdzie Tomas jest sam, bo scena ze zdjęcia z Esperanzą już była

 2. bfmv
  10 agosto, 2016 o 9:42 am  - Responder

  zapowiada się fajny odcinek