Odcinek 117

W 117. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza próbuje zatrzymać Nicolása. On kusi ją propozycją. Emisja 4 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 117

Esperanza sprzecza się z Tomásem z powodu problemów fundacji. Dochodzi między nimi do szamotaniny. Esperanza uderza się w głowę i traci przytomność. Nie pozwala mu jednak odwieźć się do szpitala i odchodzi. Tomás próbuje zagadać do nowicjuszki, gdy spotykają się później ponownie, ale ona go unika.

Gilda namawia Dianę i Nieves, żeby poszły z nią do restauracji. Wszystkie trzy dobrze się bawią, nie miarkując przy tym ilość wypitego alkoholu, i nie dostrzegają, że przy sąsiednim stole siedzą Eva, Máximo i siostra Genoveva. Ta ostatnia nakrywa je na gorącym uczynku, udziela im nagany i zabiera z powrotem do klasztoru.

Nicolás postanawia odejść z klasztoru. Tomás przekonuje go, żeby udał się na wypoczynek duchowy, jednak ten woli pozostać wierny swoim uczuciom. Esperanza dowiaduje się o planach Nicolása i próbuje go zatrzymać. Wtedy on proponuje jej, by odeszła razem z nim i wspólnie rozpoczęli nowe życie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze