Odcinek 116

W 116. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza dowiaduje się o problemach fundacji i żąda wyjaśnień. Emisja 3 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 116

Relacje Tomása z Nicolásem ulegają zmianie odkąd ten pierwszy dowiedział się, że ten drugi wodzi wzrokiem za Esperanzą. Żadne wyjaśnienia Nicolása, ani jego serdeczne zachowanie nie ocieplają ich stosunków, albowiem Tomás nie potrafi opanować zazdrości. Siostra Clara ma wyrzuty sumienia, że nie wręczyła Esperanzie prezentu z okazji jej urodzin. Tak naprawdę jednak zakonnicę gnębi poczucie winy, że wciąż nie zdobyła się na szczerą rozmowę z córką.

Siostra Genoveva uświadamia Esperanzę, że fundacja znajduje się na skraju bankructwa. Nowicjuszka jest zdumiona wiadomością, albowiem nie miała pojęcia o problemach finansowych organizacji. Przez cały dzień próbuje zlokalizować Tomása, żeby prosić go o wyjaśnienia. Máximo umawia się na służbową kolację i zapomina o rocznicy związku z Evą. Corina, której jest to na rękę, celowo przypomina o tym kochankowi, gdy jest już za późno. Jednakże on podejmuje próbę naprawienia błędu, by nie zawieść Evy.

Pedro pragnie się uwłasnowolnić i zwraca się w tej sprawia o pomoc do Leticii. Ona zgadza się mu pomoc, lecz prosi go, by uzbroił się w cierpliwość i działał rozważnie, a nie pod wpływem impulsu. Jorge otrzymuje wezwanie do wykonania badań DNA. Nicolás dalej stara się skrócić dystans dzielący go z Esperanzą, lecz ona oznajmia mu, że w jej sercu nie ma miejsca dla innego mężczyzny. Nowicjuszce w końcu udaje się porozmawiać z Tomásem i bez ogródek wypytuje go sytuację finansową fundacji.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze