Odcinek 115

W 115. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Gilda organizuje przyjęcie dla Esperanzy. Nicolás wypytuje o Tomása. Emisja 2 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 115

Tomás pyta Nicolása o jego uczucia do Esperanzy. Nowicjuszka wtrąca się do ich rozmowy i prosi Nicolása, żeby udzielił szczerej odpowiedzi, lecz on odchodzi, nie powiedziawszy ani słowa. Siostra Clara podsłuchuje rozmowę Gildy z Esperanzą, w której ta ostatnia wypowiada się brzydko na temat swojej biologicznej matki. Robi jej się smutno i spędza noc poza klasztorem.

Gilda wypytuje Esperanzę o jej plany urodzinowe. Nowicjuszka wyjaśnia jej, że tak naprawdę nie obchodzi urodzin, lecz rocznicę dnia, w którym Blanca wyjawiła jej prawdę, a ponieważ tej już nie ma, nie zamierza niczego świętować. Wbrew woli Esperanzy Gilda planuje zorganizować jej przyjęcie niespodzianką wspólnie z zakonnicami. Niestety Nicolás, nieświadomy, że chodzi o niespodziankę, zdradza Esperanzie plany zakonnic, a ta nakrywa je w salce muzycznej w trakcie przygotowań.

Siostra Clara szuka sposobu na rozmówienie się z Jorge, ale on nie chce jej słuchać. Postanawia wziąć udział w przyjęciu urodzinowym Esperanzy, lecz to nie nastraja jej pozytywnie. Jorge zauważa jej łzy i wybiega za nią. Ona jest już bliska powiedzenia mu prawdy, jednak znów wybiera łatwiejszą drogę i ucieka. Nicolás zwierza się Esperanzie, że coś do niej czuje i dlatego chce wiedzieć, co łączy ją z Tomásem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze