Odcinek 114

W 114. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Nicolás domyśla się, że Tomás i Esperanza są w sobie zakochani. Emisja 1 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 114

Esperanza wciąż natyka się na Tomása. Obu z trudem przychodzi powstrzymanie pragnienia pocałowania się. Tomás wyznaje nowicjuszce, że nie żałuje tego, co zrobił poprzedniego dnia, lecz zaznacza przy tym, że jest świadom, iż postąpił niewłaściwie. Esperanza postanawia zwrócić mu podarowany dzwoneczek, gdyż spoglądanie na niego sprawia jej ból. Nicolás znajduje dzwoneczek z wiadomością pozostawioną przez Esperanzę i utwierdza się, co do do podejrzeń, że ją i Tomása w przeszłości coś ze sobą łączyło.

Sergio przychodzi do szkoły Pedra, żeby porozmawiać z chłopcem, ale Jorge mu na to nie pozwala. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Pedro ignoruje sytuację, choć tak naprawdę jest nią zaniepokojony. Zwierza się ze swoich trosk Leticii i Esperanzie, które próbują go uspokoić. Lola przekonuje go później, żeby porozmawiał z ojcem.

Concepción pragnie wrócić na pewien czas do klasztoru z zamiarem udzielenia pomocy Genovevie, która nie radzi sobie z obowiązkami. Eva podejrzewa, że Máximo znów spotyka się z Coriną, choć on się tego wypiera. Dziewczyna nie uspokaja się i postanawia go śledzić. Nicolás ma wrażenie, że Tomás jest zagrożeniem dla Esperanzy, a ona – choć próbuje to dobrze maskować – jest w nim zakochana po uszy.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Cherry
  1 agosto, 2016 o 4:20 pm  - Responder

  Już się nie mogę doczekać <3
  T♡ H♡ O♡ M♡ A♡ S♡ & E♡ S♡ P♡ E♡

 2. ola
  2 agosto, 2016 o 5:29 pm  - Responder

  czy będą dalsze streszczenia dzisiaj tu wpisane