Odcinek 113

W 113. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara zgadza się pomóc Alicii. Tomás rozczarowuje Esperanzę. Emisja 29 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 113

Alicia wyznaje siostrze Clarze, że Jorge nie jest biologicznym ojcem Pedra oraz prosi ją, żeby pomogła jej powiedzieć mężowi prawdę, gdyż jej samej brakuje odwagi. Zakonnica z początku nie chce brać na siebie odpowiedzialności, jednak ulega na widok przerażenia w oczach kobiety.

Nicolás uprzedza Tomása, że następnego dnia go nie będzie z powodu ślubu przyjaciela. Biskup przypuszcza, że jest okłamywany, albowiem już wcześniej przyłapał Nicolása na mówieniu nieprawdy. Tymczasem ten zwraca się do niego z prośbą o uświetnienie ceremonii. Esperanza wybiera się z Gildą na ślub Pitu, który okazuje się tym samym, na który idzie Nicolás.

Podczas sprzątania zakrystii Diana i Nieves niszczą obraz z Matką Boską, do którego przyczepiona jest kamera. Ponieważ nie udaje im się naprawić szkody, próbują zatrzeć ślady. Siostra Genoveva dowiaduje się o wszystkim i za karę obliguje je do posprzątania kuchni. Pedro chce się zapisać do programu reality dla nastolatków.

Tomás zauważa Esperanzę na przyjęciu weselnym, ale nie ma odwagi do niej podejść. Kiedy ona w końcu także go dostrzega, obraca się w stronę wyjścia. Tomás wybiega za nią i całuje ją. Esperanza mobilizuje go, żeby przyznał się, co do niej czuje, lecz on deklaruje jedynie, że są skazani na cierpienie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Edyta
    29 julio, 2016 o 6:42 pm  - Responder

    Kiedy kolejne streszczenia ?

  2. Cherry
    29 julio, 2016 o 8:02 pm  - Responder

    Zapewne w poniedziałek 🙂