Odcinek 112

W 112. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza próbuje ratować klasztor. Alicia wyznaje Clarze prawdę o Sergiu. Emisja 28 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 112

Francuski biznesmen Philippe Villenueve odwiedza klasztor z zamiarem wykupienia go na własność i przerobienia na hotel. Plotka o tym rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Nicolás i Esperanza dowiadują się o intencjach mężczyzny i planują złożyć mu wizytę, żeby powstrzymać go, zanim ten opuści kraj. Po tym jak pierwsze próby dotarcia do Francuza zawodzą, wślizgują się na korytarze hotelu i dostają się do pokoju cudzoziemca. Udaje im się odbyć rozmowę, jednak nie dochodzą do porozumienia.

W tym samym czasie Tomás, przy pomocy Concepción, szuka innej drogi do zażegnania problemu. Przybywa do hotelu z aktem własności klasztoru, w którym zostało zapisane, że teren, na którym wzniesiono budowlę, został darowany wyłącznie na cele kultu religijnego i uświadamia o tym Philippe’a. Nie umyka jego uwadze impulsywne działanie Nicolása i Esperanzy, którym udziela stosownej reprymendy. Siostra Genoveva zwierza się Conpeción, że nie czuje się na siłach, by sprawować funkcję matki przełożonej i zwraca jej stanowisko. Siostra Clara umawia Alicię i Sergia w barze, żeby wyjaśnili swoje problemy. Później Alicia odwiedza siostrę Clarę i wyznaje jej, że Sergio jest biologicznym ojcem Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Espe
  27 julio, 2016 o 3:22 pm  - Responder

  Droga Novelo Ja jestem właścicielem jednego z kont na facebooku nie kopiuje od was streszczeń odcinków oglądałam Telenowele w oryginale jak leciała w Argentynie.

 2. Espe
  27 julio, 2016 o 3:23 pm  - Responder

  Stąd znam całe streszczenia

 3. Espe
  27 julio, 2016 o 3:23 pm  - Responder

  Nie potrzebuje kopiować od was

 4. ola
  27 julio, 2016 o 5:19 pm  - Responder

  czy będą streszczenia mojej nadziei dzisiaj to z góry dziękuje

 5. Ania
  27 julio, 2016 o 10:37 pm  - Responder

  W czasach gdy jeszcze miałam konto na fb to nie raz widziałam opisy odcinków identyczne z Waszymi. Wtedy myślałam, że to był Wasz profil na Fb…a jednak nie :/ przykre…pozdrawiam.

 6. Ewa
  28 julio, 2016 o 12:36 am  - Responder

  Oby dzialania tych “ludzi” nie skutkowaly zaprzestaniem dodawania opisow odcinkow na ktore zawsze czekam z niecierpliwoscia. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci. I przede wszystkim dziekuje za poswiecony czas i wysilek.