Odcinek 111

W 111. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás odkrywa, że Esperanza i Nicolás spędzili razem noc. Emisja 27 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 111

Máximo i Eva planują okraść fundację ze wszystkich pieniędzy, a następnie wpłacić je na inne konto. By to zrobić, wysługują się siostrą Genovevą. Niestety los odwraca się od nich i nie tylko nie udaje im się podjąć pieniędzy fundacji z konta bankowego, ale na dodatek Eva i siostra Genoveva zostają porwane przez innych złodziejaszków, którzy żądają za nie okupu. Máximo musi zdobyć pieniądze na wykupienie wolności narzeczonej i zakonnicy.

Esperanza uświadamia sobie, że odczuwa coraz większą potrzebę przebywania z Tomásem, zaś on nie może przestać o niej myśleć. Dziewczyna próbuje skrócić dzielący ich dystans, ale biskup odgaduje jej intencje i odsuwa się od niej, by nie dać się skusić. Nicolás zwierza się Esperanzie. Mówi jej, że wstąpił do zakonu, gdyż przeżył miłosny zawód. Ona wyznaje mu, że postąpiła tak samo. Później Nicolás przyznaje jej się, że skłamał, ale obiecuje nie wydać nikomu jej sekretu.

Siostra Clara przygotowuje dla Leticii suknię na przyjęcie. Później dowiaduje się, że ta ma towarzyszyć Jorge podczas ceremonii przyznania awansu na komisarza. Turca nie popiera działań Clary, gdyż uważa, że pomagając kobietom Jorge wyrządza sobie krzywdę. Sergio prosi siostrę Clarę o rozmowę na temat Pedra. Lola rozpoznaje mężczyznę i zawiadamia kolegę. Tomás dowiaduje się przypadkiem, że Esperanza spędziła noc poza klasztorem. Postanawia udać się do siedziby firmy i zastaje w niej Esperanzę i Nicolása śpiących na sofie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze