Odcinek 109

W 109. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás jest świadkiem, jak Esperanza przytula Nicolása. Emisja 25 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 109

Esperanza jest przygnębiona po wcześniejszym spięciu z Tomásem. Rozważa wycofanie się z udziału w programie reality. Nicolás próbuje podnieść ją na duchu, choć nie przychodzi mu to z łatwością, i zachęca ją do występu obietnicą, że będzie przy niej.

Siostra Genoveva omawia z Alicią, Jorge, siostrą Clarą i Leticią sytuację Loli i Pedra. Ostatecznie uczniowie mogą zostać w szkole, pod warunkiem, że będą uczęszczać na wszystkie zajęcia. Alicia uprzedza siostrę Clarę przed Sergiem. Mówi jej, że ten uważa się za biologicznego ojca Pedra, ale jest w błędzie. Siostra Clara zaczyna podejrzewać, że to Alicia próbuje zatuszować prawdę. Sergio zaczepia Pedra i mówi mu, że przyjaźnił się z jego matką jeszcze w młodzieńczych latach. Chłopiec jest zdziwiony tym, że matka o niczym mu nie wspomniała.

Wieczorem wszyscy z zacięciem oglądają program reality z udziałem Esperanzy. Zarówno Eva jak i Gilda zaliczają nieudane występy. Natomiast Meksykanka imieniem Sofía i Esperanza odnoszą sukces. Ta pierwsza rozstaje się z programem z powodu powrotu do ojczyzny i na pożegnanie zaprasza Esperanzę do wspólnego występu. Po zakończeniu nagrania Nicolás podchodzi do Esperanzy i mówi jej, że dopingował ją z publiczności. Dziewczyna raduje się na jego widok i mocno go ściska, nie podejrzewając, że Tomás wszedł do studia i stanął jak wryty.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Mary
    21 julio, 2016 o 10:48 pm  - Responder

    Zazdrość Tomasa hehe

  2. Emi
    22 julio, 2016 o 10:48 am  - Responder

    Dobrze,niech padre mdleje z zazdrości,może się w końcu ocknie 😀