Odcinek 108

W 108. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Lola i Pedro uciekają z domu. Esperanza wpuszcza Tatianę do klasztoru. Emisja 22 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 108

Tatiana, była podopieczna Nicolása, szuka w klasztorze zaciszu, rzekomo w celach naukowych. Esperanza zgadza się wpuścić ją do sali lekcyjnej. Kiedy następnego dnia odkrywa, że dziewczyna spędziła w niej noc, domaga się wyjaśnień. Tatiana opowiada jej o tym, jak uciekła z domu przed surowymi rodzicami, którzy chcieli ją wysłać do szkoły za granicą, żeby odciąć ją od jej zaangażowania w muzykę. Esperanza zgadza się ją kryć.

Lola ucieka z domu razem z Pedrem, żeby pójść na koncert ulubionego zespołu – jest nim zespół Tatiany. W trakcie ucieczki zauważa, że ona i jej kolega są śledzeni przez nieznanego mężczyznę. Esperanza przekonuje Tatianę, żeby zdobyła się na rozmowę z rodzicami i przekonała ich do uszanowania jej decyzji.

Tomás zwierza się Gatowi, że jest zazdrosny o zażyłość Esperanzy z Nicolásem. Kiedy dowiaduje się o incydencie z Tatianą, udziela reprymendy Esperanzie za jej niewłaściwe metody rozwiązywania problemów. Postanawia również przyjąć jej rezygnację z pracy dla fundacji, choć ona deklaruje, że zmieniła zdanie. Alicia dalej otrzymuje wiadomości od Sergia, który okazuje się być tym, który śledzi Pedra i Lolę…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze