Odcinek 105

W 105. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza planuje przekonać Marrapodiego do podpisania kontraktu. Emisja 19 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 105

Esperanza dowiaduje się z gazety o aferze z Marrapodim i natychmiast angażuje się do pomocy. Wybiera się do siedziby klubu, żeby przekonać piłkarza do wywiązania się z obietnicy złożonej fundacji. Máximo i Eva, którym zależy dokładnie na czymś przeciwnym, także planują złożyć wizytę Marropodiemu. Ten jednak nie chce słuchać nikogo z ich trojga. Nicolás uprzedza Tomása o zamiarach Esperanzy oraz prosi o zgodę na udzielenie jej pomocy. Świadomy tego, z jaką łatwością dziewczyna ściąga na siebie kłopoty, Tomás pozwala Nicolásowi podążać w ślad za nowicjuszką.

Lola dalej gniewa się na Fede oraz robi mu nieśmiesznymi kawałami. Siostra Genoveva traci cierpliwość i postanawia wydalić Lolę, Pedra i Domingę ze szkoły. Lola bierze na siebie całą winę i prosi Tomása, żeby wstawił się za Pedrem i Domingą.

Eva przyłapuje Gracielę, gdy ta przymierza jedną z jej sukni i zwalnia ją. Lola widzi, jak jej matka odchodzi i przeraża ją świadomość, że w ogóle się nią nie przejęła. Esperanza namawia Marrapodiego do podpisania umowy i powoli przekonuje się do Nicolása, który przez całe popołudnie był przy niej i próbował pomóc. Po powrocie do klasztoru Nicolás opowiada Tomásowi o wszystkim, co zrobiła Esperanza oraz pyta go, dlaczego usunął ją ze stanowiska jego asystentki. Esperanza pojawia się niespodziewanie i oznajmia Tomásowi, że także chciałaby usłyszeć wyjaśnienie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ola
  19 julio, 2016 o 6:02 pm  - Responder

  czy dacie dalsze odcinki dzisiaj na witrynie na ten tydzień

  • novela.pl
   19 julio, 2016 o 8:20 pm  - Responder

   Nie. Opisy poszczególnych odcinków będą publikowane w dniu ich emisji.

 2. anna
  19 julio, 2016 o 9:00 pm  - Responder

  czemu tak?

 3. Asia
  19 julio, 2016 o 10:45 pm  - Responder

  Dlaczego? Wcześniej były dodawane z wyprzedzeniem????

 4. carolina
  20 julio, 2016 o 12:28 am  - Responder

  lepiej bylo kiedy streszczenia odcinkow byly do przodu..