Odcinek 104

W 104. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara rozważa wyznanie Esperanzie prawdy. Emisja 18 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 104

Esperanza jest zazdrosna o nowego sekretarza Tomása. Nicolás szuka sposobu na zaprzyjaźnienie się z dziewczyną, jednak ona nie daje mu na to żadnej szansy. Spotkanie Domingi z jej matką kończy się źle. Kobieta rani córkę złośliwymi komentarzami, czym złości także księdza Tomása.

Lola zabiera Fede kluczyki do samochodu, żeby razem z Pedrem napędzić mu stracha i przestawić jego pojazd kilka przecznic dalej. Młodzieńcy popełniają błąd, nie bacząc na policjanta, który przygląda się całemu zdarzeniu i zostają zatrzymani. Jorge zabiera ich na swój komisariat, ale nie angażuje się do pomocy, żeby dać im nauczkę. Nad obojgiem wisi groźba wydalenia ze szkoły, zaś nad Lolą także ryzyko umieszczenia w domu poprawczym.

Concepción namawia siostrę Clarę do odbycia szczerej rozmowy z córką. Zakonnica jest już bliska zmiany zdania, kiedy słyszy z ust Esperanzy, że istnieją prawdy, które należy zabrać ze sobą do grobu i powstrzymuje się. Máximo i Eva przekupują dziennikarza, żeby rozpuścił fałszywą informację o wizycie słynnego piłkarza w dzielnicy. W prasie pojawia się notka o tym, że ten wziął dużą sumę pieniędzy za swoją partycypację. Piłkarz nie przyjmuje przeprosin księdza Tomása, który dementuje plotkę, i odmawia udziału w wydarzeniu.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    18 julio, 2016 o 10:11 pm  - Responder

    co z tymi streszczeniami?