Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Eva, Máximo i siostra Genoveva skutecznie krzyżują plany Esperanzie. Emisja 13 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 101

Tomás opowiada Esperanzie o problemach Domingi z Fede. Nowicjuszka postanawia porozmawiać z dziewczyną. Tomás przysłuchuje się ich pogawędce i dochodzi do wniosku, że nowicjuszka potrafi rozmawiać z młodzieżą, o czym mówi jej przy pierwszej okazji. Máximo zmawia się z siostrą Genovevą, żeby zaszkodzić Esperanzie – jeśli ta nie puści siostry Suplicio do studia programowego, nowicjuszka przegra rywalizację w reality.

Lola nie jest zadowolona z faktu, że jej matka pracuje w mieszkaniu Máxima. Obawia się, że w ten sposób będzie próbowała ją kontrolować. Pedro czuje się osaczony przez ojca, gdy ten staje w drzwiach i przerywa mu namiętny pocałunek z Lolą. Jest zdecydowany zamieszkać z powrotem z matką. Jorge wspomina siostrze Clarze o swoim spięciu z synem oraz prosi ją, żeby porozmawiała z Lolą i wyjaśniła jej, że nie chcą ich musztrować, a jedynie wskazać im właściwą drogę. Lola wdaje się w kłótnię z matką, gdy próbuje opowiedzieć jej o incydencie z Pedrem.

Esperanza bierze sama udział w programie, gdyż Suplicio ją wystawiła. Eva i Máximo bojkotują jej występ. Zmuszają dźwiękowca do wyłączenia podkładu muzycznego, do którego śpiewa Esperanza. Nowicjuszka zbiega ze sceny. Tomás podchodzi do niej, żeby ją pocieszyć. Wyznaje jej, że bez względu na wyniki rywalizacji, dla niego nikt nigdy nie zaśpiewa lepiej od niej.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze