Odcinek 100

W 100. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás przygląda się, jak Esperanza ćwiczy śpiew przed występem. Emisja 12 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 100

Máximo chwali się Evie, że zainstalował kamery, by podglądać Esperanzę i Tomása w pracy. Ona wyraża uznanie dla jego błyskotliwego pomysłu. Esperanza jest zadowolona z pracy dla fundacji i próbuje zaangażować uczniów do pomocy. Siostra Genoveva chce jej w tym przeszkodzić, obarczając ją dodatkowymi obowiązkami.

Gilda błaga Gata, żeby pomógł jej dostać się do programu reality. On zgadza się spełnić jej prośbę. Esperanza dowiaduje się o tym i uprzedza przyjaciółkę, że będą ze sobą rywalizowały oraz że nie da jej łatwo wygrać. Pedro zaprasza Lolę do swojego domu, by się z nią pogodzić. Osqui prosi Juanę, żeby pozwoliła jego matce zająć jej miejsce. Kobieta ustępuje. Graciela rozpoczyna pracę w mieszkaniu Máxima.

Leticia prosi Jorge, żeby nie nękał więcej siostry Clary, bo inaczej nigdy nie będzie szczęśliwy. On postanawia posłuchać jej rady i pobyć przez jakiś czas sam, żeby przekonać się, czego naprawdę chce. Później próbuje porozmawiać szczerze z Clarą, ale ona nie chce słuchać jego zwierzeń. Tomás i Esperanza stopniowo zmniejszają dzieląca ich odległość, aż uświadamiają sobie, że znów między nimi iskrzy. Kiedy Esperanza zabiera się do ćwiczeń przed występem w programie, Tomás przychodzi ją podpatrzeć. Nowicjuszka prosi biskupa, żeby został, bo dobrze się czuje, gdy może śpiewać dla niego…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anna
    2 julio, 2016 o 12:21 pm  - Responder

    lepiej wyglada jak jest ogolony

  2. Ana
    4 julio, 2016 o 11:51 pm  - Responder

    Zgadzam się z Tobą 🙂